Program 2021

Mapa a program ke stažení  [ PDF ]

Vytištěné letáčky jsou zdarma k vyzvednutí v Blanenské informační kanceláři Blanka.

1

GALERIE
výstava Člověk v jeskyni, dernisáž l 10:00–17:00
procházka „sochy Blanska“ s Pavlem Karousem, sraz před galerií l 14:00

2

BLANENSKÁ LGB ŽELEZNICE
jízda LGB vláčku l 13:00–17:00

NÁMĚSTÍ SVOBODY

3

MATĚJOVO PEKAŘSTVÍ
výroba a prodej pekařských výrobků l 10:00–16:00

4

MYRTHA KVĚTINÁŘSTVÍ
vazba vlastní kytičky l 10:00–17:00

5

VINOTÉKA A SÝRÁRNA U BRÁZDŮ
řízená i volná degustace moravských vín l 10:00–17:00

6

U SLUNCE
občerstvení l 10:00–17:00

7

SKAUT – STŘEDISKO SVĚTLA
houpačka – vázaná stavba l 10:00–17:00

7

COCO COFFEE
výběrová káva a dobrůtky před kavárnou l 10:00–17:00

9

VYZKOUŠEJ SI BASEBALL
baseballový odpal a hod na přesnost l 10:00–17:00

10

BUSKING PŘED RADNICÍ
Martin Szabó l 10:00–11:00
Sára Nová l 11:00–12:00
Sára Nová a Ríša Dobiášek l 12:00–13:00

11

ZUŠ – BARVY MĚSTA
velkoformátová malba občanů na plátnech
Poduklí l 10:00–11:30
u radnice l 12:00–14:00
před zámkem l 14:30–16:00

12

RADNICE
komentované prohlídky l 10:00 l 12:00 l 14:00 l 16:00
prohlídka půdních prostor radnice a výstavy prací žáků

ZUŠ „Modrá planeta je dobrá“, výstava historických
fotografií ve venkovním atriu radnice l 10:00–17:00

13

SEMÍNKOVNA
výměna sazenic a semínek l 10:00–17:00

14

DŮM PŘÍRODY MORAVSKÉHO KRASU
přírodovědné okénko l 10:00–17:00

15

PRÁH JIŽNÍ MORAVA
zažít hlasy, zeď bláznovství, relaxační zóna l 10:00–17:00

16

KDYŽ NEVÍŠ...
prodej všeho možného a nemožného l 10:00–17:00

17

SKAUTI FÉNIX
zkuste různé způsoby rozdělání ohně,
souboje molitanovými zbraněmi l 10:00–17:00

18

GALERIE POD ŠIRÝM NEBEM
zapojte se do tvorby nového obrazu l 10:00–17:00

NÁMĚSTÍ REPUBLIKY

19

HC BLANSKO
slalom a střelba na branku l 10:00–17:00

20

KLUB BIATLONU BLANSKO
střelba z laserových zbraní,
ukázka jízdy na kolečkových lyžích l 10:00–17:00

21

ŽRAWÝ BÝK
občerstvení a hry l 10:00–17:00

22

ART-TEP
výtvarná dílna pod širým nebem l 10:00–17:00

23

KAVÁRNA CAFISCO
občerstvení s tvořivým koutkem l 10:00–17:00

24

PIZZAZZ
občerstvení a výroba palačinek l 10:00–17:00

25

COCO COFFEE
výběrová káva a dobrůtky l 10:00–17:00

26

PIANINO NA PODUKLÍ
žáci ZUŠ l 11:00–13:00
Dabljů l 14:00–15:00
Pepíno Kolář a spol. l 16:00–17:00

27

ULITA BLANSKO
čajovna a deskové hry l 10:00–17:00

28

PAŠTIKY OD MARTINA
ochutnávka a prodej paštik l 12:00–17:00

29

ZÁKUSKÁRNA
občerstvení a degustace rumů l 10:00–17:00

30

ART-TEP
10 minut s taj-či l start každou celou hodinu

31

DIVADLO KOLÁRKA
krátké představení pro děti l 11:10, pro dospělé l 16:10
mimo bloky doprovodný program l 10:00–17:00

32

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE BLANSKO
netradiční aktivity s DDM l 10:00–17:00

33

POLICIE ČR
policistou na zkoušku l 11:00–17:00

34

FEFY NUTRITION
výživové poradenství a soutěže l 10:00–17:00

35

TEAM JULIE‘S
zmrzlina a malba tašek a kamínků l 10:00–17:00

36

ZÁKLADNÍ ŠKOLA SPECIÁLNÍ BLANSKO
muzikoterapie a aktivity ze školy l 10:00–17:00

37

FARNÍ KAVÁRNA
výměna receptů, občerstvení l 1000 – do snězení

38

BLANENSKÁ ČUNČA
basket pod širým nebem l 10:00–17:00

39

PIVOVAR ČERNÁ HORA
10:00–17:00

40

DO SKLA
občerstvení l 10:00–17:00

41

TROPICO
džusy a smoothie v brazilském stylu l 10:00–17:00

42

ZAKONČENÍ SKAUTSKÉHO PRŮVODU
vztyčení vlajky l 10:15

WANKLOVO NÁMĚSTÍ

43

PÓDIUM KULTURY BLANSKO
matiné Viléma Cupáka l 11:00
HesKi l 12:00
nAkordy l 13:00
The Beaters l 14:00
Dj j-kros, Dj Wlasa, Dj Nelo, feat. beatbox Greencz l 15:00–17:00

44

PRODEJNA LAHŮDKY NEČAS
občerstvení l 10:00–17:00

45

U VLÁČKU
zdravá výživa a občerstvení l 10:00–17:00

ULICE ROŽMITÁLOVA

46

DRAKAŤÁK
improvizační divadelní představení l 13:00–14:00

47

MIMOSA.KVĚTINY
vytváření aranžmá l 10:00–17:00

48

VERONIKA RÁČILOVÁ
kreativní práce módního návrháře l 10:00–17:00

49

SOUKROMÁ ZUŠ
komponovaný blok vystoupení l 11:00–17:00

50

HENNA TATTOO
malování hennou na tělo l 10:00–17:00

51

PAVEL SVOBODA
výstava historických fotografií l 10:00–17:00

52

OBLASTNÍ CHARITA BLANSKO
rukodělná dílna l 10:00–17:00

53

INFORMAČNÍ KANCELÁŘ BLANKA
hra 4v1 – putování za památkami,
znalostní soutěž pro děti l 10:00–17:00

54

MĚSTSKÁ KNIHOVNA BLANSKO
před čtením, počtení a po čtení | 10:00–17:00

INFOSTÁNEK ZAŽÍT BLANSKO JINAK

ZÁMEK BLANSKO

55

KONCERTY ZUŠ
10:00–11:00 l 13:00–14:00 l 15:00–16:00

56

ART-TEP
farnost sv. Martina a Kolpingova rodina,
řemesla l 10:00–17:00

57

MUZEUM BLANENSKA
11.–12. 9.prohlídky zámku zdarma | 10:00–17:00

RASTISLAV NA ZÁMKU
koncert ve 12:30 l 13:30 l 14:30

58

ZUŠ DIVADLO
písničkové pásmo z pohádek Walta Disneyho s úkoly pro děti l 14:00