12. 9. 2021 Blansko 

V neděli 12. 9. 2021 zažijeme podruhé Blansko jinak! 

Pouliční festival, založený na dobrovolnickém nasazení sousedů z Blanska a blízkého okolí, opět rozproudí střed města. Zapojit se může kdokoliv, cílem akce ovšem není zisk, ale užít si společně strávený čas s rodinou, kamarády, sousedy.

Druhý ročník se musí vypořádat s provozem aut, kvůli rozsáhlé rekonstrukci na ulici Svitavská. .

Příklady aktivit pro Vaši inspiraci. Vašim nápadům se meze nekladou! KONCERTY matiné, piáno na ulici, busking – hry PRO DĚTI dopravní hřiště, opičí dráha – JÍDLO dopolední brunch, kavárna, přebytky ze zahrádek, piknik, společná snídaně – TRHY knižní blešák, stará elpíčka, swap, bazárek– DIVADLO performance, stand-up, četba poezie – DÍLNY burza receptů – TANEC street dance, parkour – SPORTovní aktivity, fotbálek, turnaj v badmintonu, cvičení jógy, biketrial… atd.

Chcete se aktivně zapojit? Pošlete nám návrhy Vašich programů či aktivit do google formuláře http://bit.ly/ZazitBlansko nebo přímo na email zazitblanskojinak@gmail.com můžete se s námi spojit také telefonicky na čísle: 778 888 436 Pokud jste byli donuceni Vaši akci přesunout, či dokonce zrušit, je ideální příležitostí ji realizovat právě na Zažít Blansko jinak.

Pojďte společně Zažít Blansko jinak – těšíme se na Vaše nápady! Koordinační tým: Pavlína Komínková, Lukáš Dlapa, Jan Mach, Vít Šujan a Eva Vylíčilová.